05 Грудня, 2016 р., 11:40
Гіркополонківська сільська рада на виконання вимог ст.. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводить громадське обговорення містобудівної документації:
05 Грудня, 2016 р., 11:10
      3 грудня  кожного року  світ відзначає Міжнародний день інвалідів. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей  з особливими потребами.
27 Жовтня, 2016 р., 09:06
Для розгляду дванадцятої сесії сільської ради сьомого скликання пропонується такий порядок денний:
04 Жовтня, 2016 р., 10:37
21 Вересня, 2016 р., 15:33
Шановні жителі Гіркополонківської сільської ради та жителі прилеглих сільських та Луцької місцевої рад!
26 Серпня, 2016 р., 08:48
23 серпня 2016 року ми відзначаємо одне з найпатріотичніших свят – День Державного Прапора!
12 Липня, 2016 р., 17:48
13 липня 2016 року в приміщені Гіркополонківської сільської ради відбудеться 9 сесія сільської ради.
01 Червня, 2016 р., 16:30
ІІ дитячий фестиваль добра «Острів дитинства» відбувся у неділю, 29 травня, поблизу Луцька у селі Озерце.
16 Травня, 2016 р., 16:00
Зразковий аматорський ансамбль народного танцю "ВЕРТУНИ" будинку культури села Гірка Полонка під керівництвом Вікторії Лопанової 14 травня у місті Ковель взяли участь у десятому фестивалі танцю "Танцююче місто". Бурхливими оплесками глядачі зустрічали ансамбль "Вертуни", і  в котрий раз на високому рівні  учасники колективу показали свої досягнення і майстерність.