ІІ дитячий фестиваль добра «Острів дитинства»

ІІ дитячий фестиваль добра «Острів дитинства» відбувся у неділю, 29 травня, поблизу Луцька у селі Озерце.

Територію готельно-ресторанного комплексу «Острів», що вже традиційно приймає гостей свята, поділили на кілька локацій. Гості мали нагоду відвідати майстер-класи, художній пленер, бійцівський ринг та зелений театр.

Найменшим гостям «Острову дитинства» неабияк сподобався невеличкий зоопарк, в якому серед екзотичних тварин діти могли побачити навіть страусів. Вони із захватом спостерігали за тваринами.

Також тут відбувся обласний фестиваль-конкурс творчості дітей села «Золоте зернятко», на який з’їхалися талановиті дітки з усієї Волинської області. Зразковий ансамбль народного танцю «Вертуни» представили своє мистецтво у двох номінаціях, де здобули 1 місце у молодшій віковій категорії, 2- ге місце у старшій віковій категорії. Також ансамбль нагороджений дипломом Переможців фестивалю.

Вітаємо наших переможців!