Тарифи

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення про затвердження тарифів на послуги  з  водопостачання,  водовідведення і вивезення твердих побутових відходів,

що надаються Гіркополонківським  ВКП „Грань”.

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою отримання зауважень і пропозицій від споживачів житлово-комунальних послуг оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Гіркополонківської сільської ради  ”Про затвердження тарифів на послуги  з  водопостачання,  водовідведення і вивезення твердих побутових відходів що надаються Гіркополонківським  ВКП „Грань”.

Проект спрямований на приведення тарифів на послуги  з   вивезення твердих побутових відходів у відповідність до їхньої реальної вартості та підвищення якості послуг. Підставою для коригування тарифів є  зростання цін на  паливно-мастильні матеріали, ремоннт автотранспорту та підвищення плати за захоронення побутових відходів чинні тарифи не забезпечують у 2017 році повного відшкодування економічно обґрунтованих витрат на  збирання і вивезення побутових відходів.

Проект рішення оприлюднюється на офіційних стендах сільської ради, адмінбудинку ВКП «Грань».   Зауваження та пропозиції  до проекту рішення від споживачів з вивезення побутових відходів приймаються виконкомом Гіркополонківської сільської ради  протягом 15 днів у письмовій формі за адресою: с. Гірка Полонка вул.. Горохівська, 63а.

ГІРКОПОЛОНКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  ЛУЦЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від__2018 року №__ с. Гірка Полонка

Про затвердження коригованих тарифів на послуги   з водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів,  що надаються Гіркополонківським  ВКП „Грань”.

Керуючись законами України  „Про місцеве самоврядування  в Україні”, „Про питну воду та питне водопостачання”, „Про житлово-комунальні послуги”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів  на житлово-комунальні послуги”, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 та з метою зниження збитковості виробничо-комунального підприємства «Грань», підвищення рівня відшкодування вартості послуг і приведення тарифів до покриття собівартості послуг підприємства, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити з __ 2018 року  тарифи на послуги,   що надаються ВКП „Грань” для населення, бюджетних установ і інших організацій та споживачів  в такому розмірі:

1. водопостачання за 1 м.куб. 6,55грн.

2. водовідведення за 1 м.куб. 5,94грн.

3.вивезення сміття за 1 м.куб 68,230

2. Рішення виконкому від 16.01.2018р. № 1   вважати такими,  що втратило  чинність.

Сільський голова                                                                                                                                                             Н.Л.Симонович