Громадське обговорення містобудівної документації

Гіркополонківська сільська рада на виконання вимог ст.. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводить громадське обговорення містобудівної документації:

1. Детальний план житлового кварталу в  с. Полонка Луцького району Волинської області, та детальні плани території частин с. Гірка Полонка.

2. Земельна ділянка межує з півночі із землями гр. Каленюка О.І. , з півдня заходу та сходу – землі сільської ради.

3. Замовник : Гіркополонківська сільська рада

4. Розробник: ДП «ДІПРОМІСТО» Волинська філія, КП "Архітектурно-проектне бюро Луцького району".

5. Ознайомитись з містобудівною документацією, подати свої пропозиції та зауваження можна в робочі дні в Гіркополонківську сільську раду за адресою: с. Гірка Полонка, вул.. Горохівська, 63а. Пропозиції та зауваження приймаються за зазначеною адресою до 19 грудня 2016 року.

6. Громадське обговорення планується провести у формі круглого столу в приміщенні Гіркополонківської сільської ради о 10.00 год 20.12.2016 року.

Уся містобудівна документація погоджена в установленому законодавством порядку та відповідає будівельним нормам та правилам.

7. Відподвідальна особа за розгляд пропозицій : провідний-спеціаліст землевпорядник Гіркополонківської сільської ради Сокальська О.В.