9 Травня - День пам'яті та скорботи....

9 Травня - День пам'яті та скорботи....

                                                                                                                                           Чимало свят дарує нам весна,
                                                                                                                                           Як в рідний дім повернення з дороги.
                                                                                                                                           Та є найбільш хвилюючим для нас 
                                                                                                                                           Величне свято Перемоги.

Вже майже 71 рік минув з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

Не згасає людська пам'ять і про тих, хто зумів вижити у цій страшній війні. Напередодні величного свята  до ветеранів Другої світової війни, яких з кожним роком, на жаль, стає все менше і менше, до вдів ветеранів війни, учасників бойових дій з привітаннями поїхали Гіркополонківський сільський голова Симонович Ніна Леонідівна та голова  ради ветеранів Гіркополонківської сільської ради Нижникова Маїна Василівна.

Зі щирими, теплими словами вітання звертались сільський голова та голова ради ветеранів до людей похилого віку, які пережили страхіття війни та які ледве стримували сльози на очах. Крім того, кожному ветерану війни, вдовам ветеранів війни та учасникам бойових дій були вручені пакети продуктових наборів.

Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

Тож вклонімося усім полеглим у війні, схилимо голови в журбі й задумі. Покладімо квіти 9 травня до могил, обелісків, пам'ятників і в молитві пом'янімо всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни. 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *