7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем  місцевого самоврядування!
Переконана, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це - найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Нам з вами необхідно щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя та життєдіяльність нашої громади.

Тож бажаю усім Вам, щоб  праця в ім’я людей  приносила лише задоволення та радість, надихала на нові звершення та здобутки.

Нехай Ваші руки ніколи не опускаються, творячи добрі справи, а серце завжди підказує те, чого від усіх нас по життю вимагає совість.

Бажаю усім, хто працює на благо громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, невичерпної енергії.

Сільський голова